68
Dyplom w projekcie „Mała książka – wielki człowiek” odebrany!
Krystian już od dawna jest z nami i zdobył swój dyplom.
To ogromna radość i motywacja do dalszego czytania. Każda kolejna strona to nowa przygoda, a każda książka to krok w stronę „wielkiego człowieka”.
Zachęcamy wszystkich do udziału w projekcie – warto czytać, odkrywać i rozwijać wyobraźnię od najmłodszych lat. Dołączcie do nas i rozpocznijcie swoją czytelniczą podróż!





