„Mała książka – wielki człowiek” – wręczenie dyplomu

by Katarzyna
Wręczenie dyplomu w ramach akcji "Mała książka - wielki człowiek"

Dyplom w projekcie „Mała książka – wielki człowiek” odebrany!

Krystian już od dawna jest z nami i zdobył swój dyplom.

To ogromna radość i motywacja do dalszego czytania. Każda kolejna strona to nowa przygoda, a każda książka to krok w stronę „wielkiego człowieka”.

Zachęcamy wszystkich do udziału w projekcie – warto czytać, odkrywać i rozwijać wyobraźnię od najmłodszych lat. Dołączcie do nas i rozpocznijcie swoją czytelniczą podróż!