Drukuj
Odsłony: 1087

W rytmach ludowych bawili się 13 lutego w restauracji Podjadek uczestnicy VI Charytatywnego Balu Karnawałowego, który co roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Osjakowskiej organizuje w innym stylu. Tradycyjnie było wiele atrakcji. Co najważniejsze dopisali uczestnicy. Było ich ponad 100, z czego ogromnie cieszyła się otwierając uroczyście bal Barbara Pabjaniak prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Osjakowskiej.

W czasie trwania naszego balu oprócz wyśmienitych potraw i wspaniałej muzyki zaproponowaliśmy naszych gościom kotyliony. Jak co roku odbyły się także wybory króla i królowej balu. Tegorocznymi zwycięzcami zostali Lidia Mierzwiak i Krzysztof Półgrabia. Zostały również wyróżnione osoby za najbardziej kreatywny strój, Panie: Anna Osyda, Marta Nawrocka, Maria Dworak i Monika Kowalczyk, Panowie: Artur Szczerkowski, Waldemar Dworak i Mateusz Wieszołek. Dodatkową atrakcją tej nocy był żywiołowy taniec do utworu " My Słowianie " w wykonaniu pań z Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Osjakowskiej.

Na balu można było zakupić także serduszka przygotowane przez członków Stowarzyszenia, z których dochód przeznaczony zostanie na wsparcie dzieci sprawnych inaczej i osoby potrzebujące z terenu naszej gminy, za co serdecznie Dziękujemy.

Zarząd TPZO serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom balu za wspaniałą zabawę i zaprasza za rok.